Yhteystiedot

POWERFACTORY NORDIC OY AB

Headoffice and warehouse:
Kaskimäenkatu 7
33900 Tampere, FINLAND

Office in Sweden:
E A Rosengrens Gata 13D
421 31 Västra Frölunda, SWEDEN

Huom! Olemme tukkuliike ja toimimme vain jälleenmyyjiemme välityksellä, joten meillä ei ole myyntiä kuluttajille. 

Kuluttajana voit ostaa tuotteen lähimmältä jälleenmyyjältäsi! Katso lähin jälleenmyyjäsi täältä. Jos valikosta ei löydy etsimäsi tuotteen jälleenmyyjää, kysy lähin jälleenmyyjä asiakaspalvelustamme asiakaspalvelu@powerfactory.fi.



Olemme avoinna maanantaista perjantaihin
kello 8:00 - 16:30.

Asiakaspalvelu / Reklamaatiot

Asiakaspalvelumme palvelee osoitteessa asiakaspalvelu@powerfactory.fi. Reklamaatiotapauksissa ota yhteyttä osoitteeseen reklamaatio@powerfactory.fi tai täytä reklamaatiolomake klikkaamalla tästä.

Tilaukset

Faxtilaukset:
03-2656 700

Sähköpostitilaukset:
tilaus@powerfactory.fi

POLKUPYÖRÄ - TEL. +358 (0) 20 122 2555

Myynti

Juha Holopainen

tel. +358 (0) 201 222 551
mob. +358 (0) 40 515 2369
juha.holopainen@powerfactory.fi

Myynti

Petteri Lehtimäki

tel. +358 (0) 201 222 521
mob. +358 (0) 50 505 0657
petteri.lehtimaki@powerfactory.fi

Försäljning, Sverige

Martin Olofsson

mob. +46 (0) 70 657 3777
martin.olofsson@powerfactory.se

Försäljning, Sverige

Leif Lindskog

mob. +46 (0) 70 560 0410
leif.lindskog@powerfactory.se

Avainasiakaspäällikkö

Janne Immonen

mob. +358 (0) 50 329 1621
janne.immonen@powerfactory.fi

Tuotepäällikkö

Tauri Mutila

tel. +358 (0) 201 222 572
mob. +358 (0) 40 582 9026
tauri.mutila@powerfactory.fi

Försäljning, Sverige

Sebastian Höök

mob. +46 (0) 70 232 2594
sebastian.hook@powerfactory.se

MP, MOPO, PIENKONE, VENE -TEKNIIKKA - TEL. +358 (0) 20 122 2500

Myynti

Matti Alapispa

tel. +358 (0) 201 222 502
mob. +358 (0) 50 554 4695
matti.alapispa@powerfactory.fi

Myynti

Teemu Lahtinen

tel. +358 (0) 201 222 501
mob. +358 (0) 44 770 6637
teemu.lahtinen@powerfactory.fi

Tuotespesialisti

Veli Keskinen

tel. +358 (0) 20 1222 505
mob. +358 (0) 40 588 4821
veli.keskinen@powerfactory.fi

Försäljning, Sverige

Fredrik Egriell

mob. +46 (0) 70 306 7779
fredrik.egriell@powerfactory.se

MP-VARUSTEET - TEL. 020 122 2522

Tuotepäällikkö

Kimi Kulmala

tel. +358 (0) 201 222 520
mob. +358 (0) 50 381 3383
kimi.kulmala@powerfactory.fi

 
 

OSTOT

Ostaja

Marko Virtanen

tel. +358 (0) 201 222 552
mob. +358 (0) 40 532 0188
marko.virtanen@powerfactory.fi

Ostoassistentti

Terhi Mattila

mob. +358 (0) 40 664 2021
terhi.mattila@powerfactory.fi

 

Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelu

Pirjo Lahtinen

asiakaspalvelu@powerfactory.fi

MARKKINOINTI

Markkinointipäällikkö, ICT

Juha-Pekka Huikuri

mob. +358 (0) 40 419 0939
juha-pekka.huikuri@powerfactory.fi

Graafinen suunnittelija

Esa Alanko

tel. +358 (0) 201 222 514
mob. +358 (0) 50 559 8746
esa.alanko@powerfactory.fi

HALLINTO

Kirjanpito

Anne Salomaa

tel. +358 (0) 201 222 517
mob. +358 (0) 40 744 4447
anne.salomaa@powerfactory.fi

Business Controller

Seppo Virolainen

mob. +358 (0) 50 494 0039
seppo.virolainen@powerfactory.fi

Toimitusjohtaja

Pasi Huura

tel. +358 (0) 201 222 513
mob. +358 (0) 400 734 499
pasi.huura@powerfactory.fi



Ota yhteyttä

* Vaaditut kentät