Yhteystiedot

OY DUELL BIKE-CENTER AB / PowerFactory

Headoffice and warehouse:
Kaskimäenkatu 7
33900 Tampere, FINLAND

Office in Sweden:
E A Rosengrens Gata 13D
421 31 Västra Frölunda, SWEDEN

Huom! Olemme tukkuliike ja toimimme vain jälleenmyyjiemme välityksellä, joten meillä ei ole myyntiä kuluttajille. 

Kuluttajana voit ostaa tuotteen lähimmältä jälleenmyyjältäsi! Katso lähin jälleenmyyjäsi täältä. Jos valikosta ei löydy etsimäsi tuotteen jälleenmyyjää, kysy lähin jälleenmyyjä asiakaspalvelustamme asiakaspalvelu@powerfactory.fi.



Olemme avoinna maanantaista perjantaihin
kello 8:00 - 16:30.

Asiakaspalvelu / Reklamaatiot

Asiakaspalvelumme palvelee osoitteessa asiakaspalvelu@powerfactory.fi. Reklamaatiotapauksissa ota yhteyttä osoitteeseen reklamaatio@powerfactory.fi tai täytä reklamaatiolomake klikkaamalla tästä.

Tilaukset

Faxtilaukset:
03-2656 700

Sähköpostitilaukset:
tilaus@powerfactory.fi

Laskutustiedot

Operaattoritunnus: NDEAFIHH
OVT/Verkkolaskuosoite: FI0224631800060190

Jos yrityksellänne ei ole mahdollisuutta lähettää meille verkkolaskuja, voitte lähettää laskut PDF-tulosteena sähköpostiosoitteeseen OyDuellBikeCenterAb@centsoft.se

Paperilaskuja emme ota vastaan.

POLKUPYÖRÄ - TEL. +358 (0) 20 122 2555

Myynti

Juha Holopainen

tel. +358 (0) 201 222 551
mob. +358 (0) 40 515 2369
juha.holopainen@powerfactory.fi

Myynti

Petteri Lehtimäki

tel. +358 (0) 201 222 521
mob. +358 (0) 50 505 0657
petteri.lehtimaki@powerfactory.fi

Försäljning, Sverige

Leif Lindskog

mob. +46 (0) 70 560 0410
leif.lindskog@powerfactory.se

Avainasiakaspäällikkö

Janne Immonen

mob. +358 (0) 50 329 1621
janne.immonen@powerfactory.fi

Tuotepäällikkö

Tauri Mutila

tel. +358 (0) 201 222 572
mob. +358 (0) 40 582 9026
tauri.mutila@powerfactory.fi

Försäljning, Sverige

Sebastian Höök

mob. +46 (0) 70 232 2594
sebastian.hook@powerfactory.se

Försäljning, Sverige

Andreas Gustafsson

mob. +46 (0) 73 802 68 66
andreas.gustafsson@duell.eu

MP-VARUSTEET - TEL. 020 122 2522

Tuotepäällikkö

Kimi Kulmala

tel. +358 (0) 201 222 520
mob. +358 (0) 50 381 3383
kimi.kulmala@powerfactory.fi

 
 

OSTOT

Ostoassistentti

Terhi Mattila

mob. +358 (0) 40 664 2021
terhi.mattila@powerfactory.fi

 

Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelu

Pirjo Lahtinen

asiakaspalvelu@powerfactory.fi

VARASTO

Varastopäällikkö

Petri Keskitalo

mob. +358 (0) 40 514 4000
petri.keskitalo@duell.eu

Logistiikka-assistentti

Miika Salo

mob. +358 (0) 50 382 0382
miika.salo@powerfactory.fi

MARKKINOINTI

Verkkokauppa

Juha-Pekka Huikuri

mob. +358 (0) 40 419 0939
juha-pekka.huikuri@powerfactory.fi

Markkinointi

Esa Alanko

tel. +358 (0) 201 222 514
mob. +358 (0) 50 559 8746
esa.alanko@powerfactory.fi



Ota yhteyttä

* Vaaditut kentät