Delta Braking [DB2220ORD]

Jarrupalat MP offroad sintteri/kura: Aprilia, Gas-Gas,Husqvarna,KTM,TM, Yamaha..

Vie hiiri kuvan päälle suurentaaksesi kuvaa

Lisää kuvia

Delta Braking [DB2220ORD]

Jarrupalat MP offroad sintteri/kura: Aprilia, Gas-Gas,Husqvarna,KTM,TM, Yamaha..

Delta Braking
Delta Braking on eurooppalainen tehdas, joka valmistaa laadukkaat palat niin katu- kuin crossipyöriin. Deltan R&D osasto kehittää yhdessä käyttäjien kanssa paloja entistä paremmiksi ja tänä... Lue lisää
Kuvaus

Tuotetiedot

Delta Braking on eurooppalainen tehdas, joka valmistaa laadukkaat palat niin katu- kuin crossipyöriin. Deltan R&D
osasto kehittää yhdessä käyttäjien kanssa paloja entistä paremmiksi ja tänä päivänä noin 2000 kuskia tai
mekaanikkoa vaihtaa Deltan jarrupalat pyöriinsä joka päivä. Deltaan voit luottaa joka olosuhteessa.

M1 on vakiopala vanhempiin moottoripyöriin, scoottereihin ja mopoihin. TÛV-hyväksytty.

SR-N2 sintteripala uudenaikaisiin mopoihin ja scoottereihin. TÛV-hyväksytty.

RDN2 sintteripala uudenaikaisiin moottoripyöriin.TÛV-hyväksytty.

ORN (MX-N) sintteripala erityisesti crossipyöriin. TÛV-hyväksytty.

ORD (MX-D) erikoisvalmistettu offroad sintteripala äärimäisiin olosuhteisiin, kun on mutaa,
hiekkaa ja vettä.

Vastaavuus:
BRAKING 746
BREMBO 07HD21
BREMBO 7001
BREMBO 07BB04
BRENTA 3027
BRENTA 4027
BRENTA 4168
CL BRAKES 2352
EBC FA181
EBC FA245
EBC FA643
GALFER FD138
GOLD FREN 031
LUCAS/TRW MCB648
NEWFREN FD0186
SBS 151
SBS 671
VESRAH VD-947

OEM vastaavuus:
OEM Aprilia 8113593
OEM Aprilia 8133516
OEM BMW 34 11 7 717 309
OEM Ducati 61340721A
OEM Gilera 497396
OEM Gilera 647074
OEM KTM 50313030200
OEM KTM 5DSF581100
OEM KTM 54613209244
OEM KTM 50313030300
OEM KTM 60013016000
OEM KTM 50313030000
OEM KTM 58413030000
OEM KTM 54613209044
OEM KTM 77013020000
OEM Moto Guzzi 56546300
OEM Moto Guzzi 30654625
OEM Piaggio CM077902
OEM Yamaha 1D5 F5811 00
OEM Yamaha 5VK W0045 00
OEM Yamaha 11D F5811 00
OEM Yamaha 4GV W0045 10
OEM Yamaha 2C8 W0045 00
OEM Yamaha 1B9 W0045 00
OEM Yamaha 5D7 F5811 00
OEM Yamaha 4GV F5911 00

Eteen:

APRILIA 125 MX 04-06
APRILIA 125 RX 00-01
APRILIA 125 RX 08-11
APRILIA 125 SX 08-10
BENELLI 449 BX CROSS 07-10
BENELLI 450 BX 07-09
BENELLI 505 BX Enduro 08-10
BMW 450 G X 08-12
FANTIC 50 Caballero Reg. Com./ Sup. Com. 06-09
FANTIC 125 Caballero Regolarita Competizione 07-09
GAS-GAS 80 MX 96
GAS-GAS 80/125 Enduro 94-95
GAS-GAS 125/200/250/300 Enduro EC (Brembo) 97-99
GAS-GAS 125/200/250/300/450 10-12
GAS-GAS 200/250/300 MX 99-00
GAS-GAS 400 Pampera 06
HIGHLAND 950 V2 Motard 00-04
HIGHLAND 950 V2 Outback 00-04
HUSABERG 250/300 TE 12
HUSABERG 390 FE 10-12
HUSABERG 450 FE 08-12
HUSABERG 450 FE E 08-10
HUSABERG 450 FX 10-12
HUSABERG 450/550/650 FE E 06-08
HUSABERG 570 FE 09-12
HUSABERG All Models 93-94
HUSABERG All models 95-99
HUSABERG All Models MX/EN (Brembo 2 p.c. 260f.d.) 00-05
HUSQVARNA 125 CR 05-12
HUSQVARNA 125 SM 98-00
HUSQVARNA 125 SM S 02-12
HUSQVARNA 125 SMS 4 11-12
HUSQVARNA 125 TE 11-12
HUSQVARNA 125 WR 06-12
HUSQVARNA 125 WR 95-05
HUSQVARNA 125 WRE 93-12
HUSQVARNA 125/250 CR 95-04
HUSQVARNA 250 CR 05
HUSQVARNA 250 TC 02-03
HUSQVARNA 250 TC 05-12
HUSQVARNA 250 TE 02-05
HUSQVARNA 250 TE 06-12
HUSQVARNA 250 TE Meo Replica 11
HUSQVARNA 250 TXC 08-12
HUSQVARNA 250 WR 06-12
HUSQVARNA 250 WR 92-05
HUSQVARNA 300 WR 09-12
HUSQVARNA 310 TE 09-12
HUSQVARNA 310 TXC 12
HUSQVARNA 350 TE 95-97
HUSQVARNA 360 WR 95-02
HUSQVARNA 400 TE 01-02
HUSQVARNA 410 TE 06
HUSQVARNA 410 TE 95-00
HUSQVARNA 449 TC/TE 11-12
HUSQVARNA 450 TC 03-04
HUSQVARNA 450 TC 05-10
HUSQVARNA 450 TE 03-05
HUSQVARNA 450 TE 06-10
HUSQVARNA 510 TC/TE 04
HUSQVARNA 510 TC/TE 05-09
HUSQVARNA 510 TE 04-05
HUSQVARNA 511 TE 11-12
HUSQVARNA 511 TXC 11-12
HUSQVARNA 570 TC/TE 01-04
HUSQVARNA 610 TC 95-00
HUSQVARNA 610 TE 95-07
HUSQVARNA 630 TE 10-12
KTM 125 D-XC/E-XC/E-GS Brembo calipers 92-93
KTM 125 EXE 00
KTM 125 LC2 96-98
KTM 125 SM Supermoto 00
KTM 125 SX 04-12
KTM 125 SX 94-03
KTM 125/200/250/300 EXC 04-12
KTM 125/250 EXC 95-03
KTM 125/250 EXC/EGS 94
KTM 125/250/500 MX Brembo calipers 92-94
KTM 150 SX 08-12
KTM 150 XC 10-12
KTM 200 EXC/EGS 98-03
KTM 200 XC-W 10-12
KTM 250 EXC 11-12
KTM 250 EXC-F 06-12
KTM 250 SX 03-12
KTM 250 SX-F 06-12
KTM 250 XC-W 10-12
KTM 250 XC/XC-F 11-12
KTM 250/400/450/525 EXC Racing 04-10
KTM 250/525 SX 03-08
KTM 300 EXC 00-03
KTM 300 EXC-E (2T) 08-09
KTM 300 XC 10-12
KTM 300 XC-W 06-12
KTM 350 EXC 96-97
KTM 350 EXC LC4 94-95
KTM 350 SX-F/XC-F 11-12
KTM 350 SXC-F 12
KTM 350 XCF-W 11-12
KTM 360 SX 96-97
KTM 380 EXC/SX 98-03
KTM 400 EGS/LSE/SC (LC 4 Enduro) 96-99
KTM 400 LC4 Enduro 00-01
KTM 400 SX/EXC/EGS/Racing 00-02
KTM 440 EXC/SX 94-95
KTM 450 EXC 03
KTM 450 EXC Six Days 11
KTM 450 EXC-R 08
KTM 450 SX/SX-F 03-12
KTM 450 XC-W(4T) 08-12
KTM 450/525 EXC 04-05
KTM 500 EXC 12
KTM 500 MX 95
KTM 505 SX-F 07-09
KTM 520/525 EXC/SX 01-03
KTM 525 MXC 03-04
KTM 525 XC Racing 06-07
KTM 530 EXC 09-10
KTM 530 EXC 11-12
KTM 530 EXC-R 08
KTM 530 XC-W(4T) 10
KTM 550 MXC 96
KTM 620 EGS Enduro/SX/Adventure/Rally 96-99
KTM 620 LC EGS/620 SX 94-95
KTM 620 LC4 Supermoto 00
KTM 620 SC Supercompetition 96-00
KTM 620 SX EXC/EGS 94
KTM 620 SX EXC/EGS 95
KTM 625 LC4 SC 02
KTM 625 SXC 03-04
KTM 625 SXC 05-06
KTM 640 LC-4/LC-R All models 00-07
KTM 500 XC-W 12
KTM All Enduro/MX models(260mm front disc) 94-02
KTM All LC4 models 320mm front discs 2piston 01-03
KTM All models (300mm front discs)(2 piston) 96-03
TM 80 Enduro 96-00
TM 80/85 Cross 96-01
TM 80/85/100 Cross Junior 02-04
TM 80/85/100 Junior 05-08
TM 85 MX JR 02-12
TM 125/250/300 Cross/ Enduro (2T) 01-12
TM 125/250/300 Cross/Enduro 95-00
TM 125/250/300/400 Enduro/Cross 95-00
TM 144 EN/MX (2T) 08-11
TM 250 EN Fi 10-12
TM 250 MX Cross 02-12
TM 250/450/530 EN F (4T) 04-12
TM 400 MX Cross (4T) 02-03
TM 450 F Enduro/Cross (4T) 04-12
TM 450 MX F 04-12
TM 530 Cross (4T) 98-00
TM 530 EN F 04-12
TM 530 MX F 05-12
YAMAHA 600 TT E (4GV2) /K 93-95
YAMAHA 600 TT E (4LW3/4LW4/4GV4/4GV5) 94-01
YAMAHA 600 TT K/R 95-04


Ajan tasalla olevat sopivuustaulukot löydät seuraavista linkeistä:
MP katu: www.delta-braking.com/htm/onroad.php
MP offroad: www.delta-braking.com/htm/offroad.php
Mopo/skootteri: www.delta-braking.com/htm/scooter.php
Lisätiedot

Lisätiedot

Uutuudet Ei
EAN 8854202211021
Tuotteen tyyppi ei saatavilla
Koko ei saatavilla
Youtube URL ei saatavilla

Huomioithan seuraavat asiat!

Olemme tukkuliike ja toimimme vain jälleenmyyjiemme välityksellä, joten meillä ei ole myyntiä kuluttajille. Tuotteiden hinnat ja varastosaldot näet kirjautumalla ensin sisään.

Kuluttajana voit ostaa tuotteen lähimmältä jälleenmyyjältäsi! Katso lähin jälleenmyyjäsi yläpalkissa olevan valikon avulla. Jos valikosta ei löydy etsimäsi tuotteen jälleenmyyjää, kysy lähin jälleenmyyjä asiakaspalvelustamme asiakaspalvelu@powerfactory.fi.